Рекомендуємо відвідати:

26 / вересень — 29 / вересень

VII Міське свято
«НА КАВУ ДО ЛЬВОВА»

Найароматніший фестиваль кави знову у Львові!
Вже традиційно кожного року восени у місті Лева відзначають найароматніший фестиваль країни – VII Міське свято «На каву до Львова». Львів’яни та численні гості міста поринуть у справжню кавову казку. Цьогоріч захід пройде 26-29 вересня на площі Ринок (північна сторона).
www.coffeefest.lviv.ua
Детальна програма ТУТ
26 / вересень — 18 / жовтень

XІХ Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти"

Під час відкриття «Контрастів» буде виконаний твір відомого німецького композитора Пауля Гіндеміта, який, як і Барвінський, помер 1963 року, видатного англійського композитора Бенджаміна Бріттена, сторіччя від дня народження якого відзначатимуть 2013 року. Також звучатиме твір українця Валентина Бібіка, який помер 10 років тому.
Програма фестивалю ТУТ
Деталі:
18 / вересень — 31 / жовтень

«Перемагай з левом!» 2013 для студентів

«Перемагай з левом!» 2013 для студентів: прояви себе та виграй  поїздку у Франкфурт !
Можливості для молодих лідерів», що дозволяє активним студентам та молодим науковцям з українських ВУЗів безкоштовно взяти участь у Форумі, а також виграти поїздку за кордон для стажування та обміну досвідом.

Детальна інформація:


27 / вересень — 28 / вересень

Всесвітній день туризму у Львові

Всесвітній День туризму було засновано на III сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристичної організації (ВТО), що відбулася у 1979 році. Святкується з 1980 року щорічно 27 вересня у зв’язку з урочистим відкриттям у цей день Манільської конференції світового туризму.
Запрошуємо всіх бажаючих!
Детальна програма тут
5 / жовтень — 6 / жовтень

Фестиваль піци у Львові

На львівській площі Ринок 5 жовтня відбудеться перший Фестиваль піци, приурочений до 15-ліття мережі ресторанів “Піца Челентано”. Після нашого міста Фестиваль помандрує іншими містами України.
На території Фестивалю ходитиме власна валюта – піца-токени, яку можна заробляти та витрачати на сувеніри та піцу. Зокрема, це можна буде зробити у міні-паркові Pizza Land на відкритих тематичних “атракціонах”. Вже зараз на фестивалі “Львівська забава” можна спробувати свої сили у першому з них – “Піца-твістер” працює при вході до Парку культури.
Програма тут


26 / вересень — 28 / вересень

Ярмарок спорту 2013

Ярмарок спорту – це унікальний проект з популяризації фізичної культури, спорту та здорового способу життя. Унікальність проекту полягає в тому, що це єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту представлених в місті. 
СК "Динамо" (вул.Вітовського, 51), Парк культури
Тел. 297-10-00