Фестивалі

Листопад

Дата проведення: 14.11.2014 - 16.11.2014
Родзинкою культурної програми листопада традиційно стає «Ніч у Львові» - більше сотні нічних атракцій протягом вікенду.
Традиційно у місті двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Ніч у Львові». Нічні екскурсії стають ще однією туристичною цікавинкою Львова. В цей вікенд культурне життя Львова продовжиться до глибокої ночі. Насичена програма з більше 100-та нічних атракцій дозволить вибрати подію на будь-який смак і відкрити для себе абсолютно новий нічний Львів. Акція "Ніч у Львові" ще раз докаже, що нічне життя у Львові може бути насправді культурним.
Дата проведення: 21.11.2014 - 24.11.2014
Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» спрямований на актуалізацію та популяризацію сучасної української та європейської драматургії. «Драма.UA» – це вільний від цензури експеримент, спроба започаткувати активну дискусію навколо питань драматургії між безпосередніми учасниками процесу її творення та глядачами. Фестиваль ставить перед собою завдання привернути увагу до творчості молодих українських драматургів, створити середовище для плідної співпраці усіх елементів театрального процесу.

Сайт: www.drabyna.org/drama

Грудень

Дата проведення: 05.12.2014 - 14.12.2014
Досвідчений міжнародний фестиваль, що енергією джазу поєднує десятки міст України і Польщі. Щороку «Jazz Bez» переміщує через кордони Євросоюзу десятки гуртів з різних країн світу, сотні виконавців та слухачів джазової музики, щоб багатоденним джазовим марафоном приносити радість меломанам, об'єднувати організаторів та стимулювати до творчості музикантів, незважаючи на територіальні розмежування та умовності. Завдяки народженню фестивалю у 2001 році створено десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на «ДжазБезі» перевершує тисячу осіб. Гасло фестивалю: «Поважай себе – слухай джаз!».
Дата проведення: 20.12.2014 - 21.12.2014
Традиційно на вихідні у Львові можна буде відпочити за півціни. Львівський туристичний бізнес спільно з міською радою щороку проводить акцію «Вихідні у Львові за півціни». Учасники акції матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі видно з вулиць. Цими днями в закладах, які беруть участь в проекті, можна буде поїсти, розважитися та відпочити за 50% від щоденної вартості послуг. Участь в акції зможуть взяти не лише гості міста, а й мешканці.
Завантажується ...
Грудень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4

Радимо відвідати

22 / грудень —
28 / грудень

Події на тиждень

Шановні відвідувачі нашого сайту!
Ми раді запропонувати Вам додатковий формат тижневих подій у м. Львові, які Ви можете завантажити із нашого сайту у форматі PDF
6 / грудень —
31 / грудень

АФІША подій у Львові: куди піти з дітьми?

З 6 по 31 грудня Ви матимете чудову можливість відвідати театри, майстер класи та багато інших цікавих заходів. Особливо діти люблять Львів, адже для них тут стільки всього незвіданого, цікавого і захоплюючого.

Детальну програму заходів дивіться ТУТ

1 / червень —
1 / січень

На вихідні з сім’єю у Музей

ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» спільно із Музеями м. Львова проводить проект «На вихідні з сім’єю у Музей».

Проект передбачає безкоштовний вхід та екскурсію (майстер – клас) у окремо визначений Музеєм вихідний день місяця, для сім’ї з дітьми.

Метою проекту є: розвиток сімейного туризму, популяризація музеїв Львова та залучення громадян до надбань національної історико-культурної спадщини міста. 

11 / грудень —
11 / січень

Новорічно-різдвяна програма «Зима Під спільним дахом»

Цього року новорічні та різдвяні святкування у Львові пройдуть під назвою «Зима Під спільним дахом», що має символізувати прагнення мешканців усіх куточків Львова та України до єднання. Вже традиційно відкриття новорічної ялинки відбудеться 19 грудня, на Миколая, перед Оперним театром. – 22 грудня на площі Ринок встановлять Різдвяну шопку.