Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Львові

26 лютого 2013

Львівська Опера (пр. Свободи, 28)


У Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької на Вас чекає  виступ балету «Сухішвілі» -  це небувало масштабне дійство - сотня танцюристів і оркестр на сцені, понад тисячі яскравих і красивих костюмів, а також шість десятків ексклюзивних шабель. Пропускати концерт «СУХІШВІЛІ» у Львові не можна, адже невідомо коли ще українцям випаде можливість споглядати настільки феєричне танцювальне шоу!

Національний балет Грузії "Сухішвілі" складається із 70 танцюристів і власного оркестру. За всю історію колектив побував в більш ніж 200 турне, 9 раз об’їздив 5 континентів, 88 країн, провів біля 9200 концертів.

Виступи ансамблю були признані кращим шоу на Бродвеї, в Австралії його називали восьми чудом світу. На сцені в Ла Скала після концерту завіса піднімалась 14 разів! І цим вони побили рекорд Карузо. В Англії під час проведення чемпіонату світу по футболу трупа показала безпрецедентну конкуренцію цьому виду спорту, адже фанатами були заповнені концертні зали. Королева Англії, зачарована виступами, особисто вручила золоту медаль Іліко Сухішвілі. В Індії, сцена зроблена під відкритим небом, завалилася, і тоді добровільці із числа глядачів до кінця виступу на плечах тримали сцену. Таких згадок в історії ансамблю дуже багато.

Завантажується ...
Липень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3
От-От - видання про події у Львові

Радимо відвідати

21 / липень —
28 / липень

Події на тиждень

Шановні відвідувачі нашого сайту!
Ми раді запропонувати Вам додатковий формат тижневих подій у м. Львові, які Ви можете завантажити із нашого сайту у форматі PDF
21 / липень —
3 / серпень

Конкурс!

Світова серія путівників "In Your Pocket City Guides" розпочала голосування на визначення кращої обкладинки-2014 серед міст, де виходять путівники. Львів потрапив до переліку претендентів. 
На першому етапі львівська обкладинка змагається в "Групі С" з обкладинками Москви (Росія), Йоханесбургу (ПАР) та Нідерландських Карибських островів.
Підтримай єдине українське місто, яке потрапило до конкурсу.
Віддай свій голос за Львів (Lviv)!
Перехід до голосування - http://www.inyourpocket.com/slovenia/IYP-Covers-World-Cup-2014_73436f
20 / серпень —
24 / серпень

Етновир 2014 скасовано!

"Етновир" - унікальний для України фестиваль фольклорного танцю, який спонукає полюбити свою культуру та пізнати світ. Фестиваль «Етновир 2014» СКАСОВАНО через події в Україні! 

До  зустрічі на «Етновирі» у 2015 році!

Органна музика у Львові!

Шановні гості нашого міста,

подаємо Вам інформацію, щодо концертів органної музики у Львові:

1 / червень —
1 / січень

На вихідні з сім’єю у Музей

ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» спільно із Музеями м. Львова проводить проект «На вихідні з сім’єю у Музей».

Проект передбачає безкоштовний вхід та екскурсію (майстер – клас) у окремо визначений Музеєм вихідний день місяця, для сім’ї з дітьми.

Метою проекту є: розвиток сімейного туризму, популяризація музеїв Львова та залучення громадян до надбань національної історико-культурної спадщини міста.