Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Львові

26 лютого 2013

Львівська Опера (пр. Свободи, 28)


У Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької на Вас чекає  виступ балету «Сухішвілі» -  це небувало масштабне дійство - сотня танцюристів і оркестр на сцені, понад тисячі яскравих і красивих костюмів, а також шість десятків ексклюзивних шабель. Пропускати концерт «СУХІШВІЛІ» у Львові не можна, адже невідомо коли ще українцям випаде можливість споглядати настільки феєричне танцювальне шоу!

Національний балет Грузії "Сухішвілі" складається із 70 танцюристів і власного оркестру. За всю історію колектив побував в більш ніж 200 турне, 9 раз об’їздив 5 континентів, 88 країн, провів біля 9200 концертів.

Виступи ансамблю були признані кращим шоу на Бродвеї, в Австралії його називали восьми чудом світу. На сцені в Ла Скала після концерту завіса піднімалась 14 разів! І цим вони побили рекорд Карузо. В Англії під час проведення чемпіонату світу по футболу трупа показала безпрецедентну конкуренцію цьому виду спорту, адже фанатами були заповнені концертні зали. Королева Англії, зачарована виступами, особисто вручила золоту медаль Іліко Сухішвілі. В Індії, сцена зроблена під відкритим небом, завалилася, і тоді добровільці із числа глядачів до кінця виступу на плечах тримали сцену. Таких згадок в історії ансамблю дуже багато.

Завантажується ...
Квітень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 29 30 1 2 3 4
От-От - видання про події у Львові

Радимо відвідати

20 / квітень —
21 / квітень

Великдень у Львові

Світлий Великдень – родинне свято, тому саме у місті Лева найкраще відчути цю атмосферу, бо ж відомо, що тут родинний дух витає у кожному з численних храмів, на кожній площі і вулиці, на яких у дні Великодня відбуваються фольклорні свята, виставки, концерти, театралізовані дійства. Променисті гаївки приведуть весну не лише в природу, а й у ваші серця. Детальна програма ТУТ
24 / березень —
20 / квітень

А як Ви вважаєте?

Які TOP-10 речей Ви рекомендуєте своїм гостям зробити у Львові?
Центр туристичної інформації проводить невелике опитування у різних середовищах. Нам важливо довідатись, які 10 речей треба неодмінно побачити, почути, відчути, спробувати, тощо, у Львові.
12 / квітень —
21 / квітень

Графік роботи ЦТІ м.Львів змінено

Увага! Графік роботи Центрів Туристичної Інформації міста Львова на період Великодніх свят змінено.

14 / квітень —
21 / квітень

Події на тиждень

Шановні відвідувачі нашого сайту!
Ми раді запропонувати Вам додатковий формат тижневих подій у м. Львові, які Ви можете завантажити із нашого сайту у форматі PDF
19 / квітень —
27 / квітень

«ВДВІЧІ БІЛЬШЕ ЛЬВОВА»

Управління туризму Львівської міської ради спільно з туристичним бізнесом організовує акцію «Вдвічі більше Львова».
Дата: Великодній вікенд 19-22 квітня та наступний 26-27 квітня 2014!
Заклади учасники: заклади розміщення (готелі, хостели, апартаменти). 
Заклади харчування формують певний перелік напоїв та страв з асортименту за принципом «1=2» (купуючи одну каву, гість отримує безкоштовно приємний  подарунок ).