Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Львові

26 лютого 2013

Львівська Опера (пр. Свободи, 28)


У Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької на Вас чекає  виступ балету «Сухішвілі» -  це небувало масштабне дійство - сотня танцюристів і оркестр на сцені, понад тисячі яскравих і красивих костюмів, а також шість десятків ексклюзивних шабель. Пропускати концерт «СУХІШВІЛІ» у Львові не можна, адже невідомо коли ще українцям випаде можливість споглядати настільки феєричне танцювальне шоу!

Національний балет Грузії "Сухішвілі" складається із 70 танцюристів і власного оркестру. За всю історію колектив побував в більш ніж 200 турне, 9 раз об’їздив 5 континентів, 88 країн, провів біля 9200 концертів.

Виступи ансамблю були признані кращим шоу на Бродвеї, в Австралії його називали восьми чудом світу. На сцені в Ла Скала після концерту завіса піднімалась 14 разів! І цим вони побили рекорд Карузо. В Англії під час проведення чемпіонату світу по футболу трупа показала безпрецедентну конкуренцію цьому виду спорту, адже фанатами були заповнені концертні зали. Королева Англії, зачарована виступами, особисто вручила золоту медаль Іліко Сухішвілі. В Індії, сцена зроблена під відкритим небом, завалилася, і тоді добровільці із числа глядачів до кінця виступу на плечах тримали сцену. Таких згадок в історії ансамблю дуже багато.

Завантажується ...
Березень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
23 24 25 26 27 28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5
От-От - видання про події у Львові

Радимо відвідати

23 / лютий —
1 / березень

Події на тиждень

Шановні відвідувачі нашого сайту!
Ми раді запропонувати Вам додатковий формат тижневих подій у м. Львові, які Ви можете завантажити із нашого сайту у форматі PDF
3 / березень —
3 / березень

Проект ІВАСЮК. Перезавантаження

Пісні  відомого українського композитора та поета Володимира Івасюка знову лунатимуть у місті Лева. Організатори готують «Проект Івасюк. Перезавантаження», із новими виконавцями,  несподіваними дуетами та аранжуванні. Концерт відбудеться 3 березня на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької о 18.00

6 / березень —
8 / березень

VIII Національне Свято Шоколаду

Місто Лева готується до грандіозного VII Національного Свята Шоколаду. Незабаром у Львівському палаці мистецтв Ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду», Вас приємно здивують смак та різноманіття шоколадних солодощів, майстер-класи від найкращих шоколатьє. І Ви напевне проведете найкращі «шоколадні» вихідні у своєму житті!


1 / березень —
15 / березень

Зустрінь весну у Львові

Запрошуємо мешканців та гостей міста Львова зустріти найпрекраснішу пору року у м. Львові, адже весняний Львів – унікальний. Це період, коли в повітрі витає запах свіжих трав, першого цвіту, теплого сонця.

З 1 по 15 березня місто підготувало для Вас цікаву програму для дозвілля.