Мобільні додатки для туристів у Львові!

1. Lviv.Travel Places

 
З допомогою цього додатку уся інформація про об’єкти, які є на офіційному туристичному сайті міста www.lviv.travel може бути доступною на Вашому смартфоні. Додаток містить вичерпну інформацію про цікаві міста Львова. Можна вибрати об’єкт, який Вас цікавить, прочитати про нього повну інформацію, подивитись фото, сформувати маршрут до цього місця пішки, автомобілем чи за допомогою громадського транспорту. Місця  згруповані за категоріями: музеї, театри, пам'ятки, ресторани, готелі та ін. Зручним є пошук місць з допомогою карти та можливість фільтрувати їх по категоріях.


2. Lviv Places

 
Lviv Places - це туристичний путівник по українському місту Львів з великою базою пам'яток, ресторанів, кафе. Цей довідник створений мешканцями міста. Ми особисто вибирали матеріали для програми на основі нашого досвіду та знання міста. Всі дані в програмі трьома мовами: українською, російською та англійською.

 
 
 

 
3. Lviv Guide
 

Львів, такожвідомийякLwow, LembergтаLeopolis, одне з найкрасивішихмістЄвропи, деунікальнопоєднанікультуриЗаходу і Сходу. У Львові, культурнійстолиціУкраїни, для відвідувача будь-якоговікузнайдетьсящосьцікаве. ГотовіпізнатиЛьвів? Тодіцяаплікаціясаме для Вас.Основна причина, чому Вам сподобаєтьсяаплікаціяLvivGuide: офф-лайн режим. Вам не потрібнопостійногоз’єднання з інтернетом для користуванняцієюаплікацією, оскількипіслязавантаження все зберігається на Вашомутелефоні. Достатньолише час від часу оновлятикалендарподій, коли у Вас є доступ до Wi-Fi. В аплікації Ви знайдетеготелі, ресторани, нічні клуби, музеї, банкомати, аптеки, супермаркети, автозаправністанції, якізнаходяться до Вас найближче. 


4. Форум видавців


Офіційний мобільний гід ГО «Форум видавців» допоможе відвідувачам заходів Форуму ознайомитися з переліком учасників, авторів, партнерів заходу, розкладом подій, мапою локацій та основних об’єктів і створити персональний графік відвідування заходів з нагадуванням. «Форум видавців» - це громадська організація, яка займається проведенням книжкових виставок, літературних фестивалів, презентацій, конференційта інших заходів, спрямованих на підтримку та розвиток освіти і культури, зокрема читання, літератури, книговидання, бібліотечної сфери. Щорічно ми проводимо найбільший у світі ярмарок української книги «Форум видавців у Львові», міжнародний літературний фестиваль та єдиний у світі міжнародний дитячий фестиваль.


5. Афіша Львова

 
Афіша Львова - програма, яка надає Вам інформацію про цікаві події, що відбуватимуться у місті Лева, та інформацію про заклади розташовані на території міста. Програма може працювати у двох режимах: онлайн (завантаження списків подій та місць і підвантаження детального опису при переході на неї) та оффлайн (завантаження списків подій та місць разом з детальним описом).

 
 

 
6. Планета Кино IMAX
 

Офіційний додаток української мережі кінотеатрів  "Планета Кіно IMAX". Мова інтерфейсу – українська та російська.
Мобільний додаток дозволить:
- бронювати або купувати квитки у кінотеатрах  “Планета Кіно IMAX” в Україні;
- переглядати інформацію про фільми; 
- обирати розклад фільмів у кінотеатрах  “Планета Кіно ІМАХ”;
- переглядати схему залу, кількість та розташування вільних/зайнятих місць;
- зберігати квитки у мобільному додатку, щоб не роздруковувати їх;
- приєднатися до програми лояльності кінотеатру; 
- зберігати Клубну Карту в особистому кабінеті;
- налаштувати push-повідомлення про появу розкладу на фільми, появу фільмів у прокаті та інші.


7. Easy Way
 

Easy Way mobile – маршрути громадського транспорту України у Вашому телефоні. Сервіс надається у 35 містах України: всі обласні центри, всі міста Криму, Маріуполь та Кривий Ріг.

Можливості Easy Way mobile:
- пошук оптимального маршруту за технологією EasyWay;
- використання Закладок та Кешування маршрутів для оптимізації трафіка
- повний перелік актуальних маршрутів з відображенням на карті в кожному із запропонованих міст;
- GPS трекінг Вашого пересування;
- GPS трекінг громадського транспорту (Дніпропетровськ).


8. Lviv Router
 

Програма для пошуку маршрутів громадського транспорту у місті Львові. Щоб отримати список маршрутів, достатньо ввести адресу відправлення та адресу призначення. Програма самостійно підбере доступні маршрути (прямі чи з пересадками) та відсортує список в порядку їх оптимальності.Підтримується пошук по назвах важливих об'єктів міста (Вокзал, Арена Львів, Ашан, ЦУМ, і ін.). Також програма допоможе знайти маршрути, що пролягають поблизу на суміжних вулицях. Для роботи програми НЕ потрібен доступ до Інтернету. База даних регулярно оновлюється.


9. Таксі Лемберг Львів
 

Додаток «iTaxi» допоможе Вам знайти найближче таксі і зробити замовлення без участі диспетчера або інших посередників. Програма буде автоматично визначати місцеположення клієнта, знаходити найближчі автомобілі таксі і показувати інформацію про замовлене таксі: модель і марку автомобіля, номер позивного і оптимальний термін подачі машини. При необхідності можна задати адресу пошуку самому.
 
 
 

 

10. Tickets.ua
 

Tickets.ua - продаж залізничних квитків. З нашим сервісом вам доступна вся Україна, адже тепер ви абсолютно вільні від черг у залізничні каси.Додаток дозволяє легко і зручно шукати, бронювати і купувати квитки на всі типи поїздів «Української залізниці». Tickets.ua - це унікальний сервіс, що дозволяє  вам працювати безпосередньо у системі «Української залізниці», і з легкістю оплачувати бронь або купівлю залазничних квитків за допомогою банківської карти. Після успішного оформлення замовлення вам обов'язково прийде підтвердження про завершення операції у вигляді SMS- повідомлення та листа на електронну пошту з унікальним номером замовлення. Вам залишиться тільки пред'явити отриманий номер у будь-якій залізничній касі (позачергово!) і отримати свій квиток.


11. E-kvytok

 
E-kvytok.com.ua – мобільний додаток, який дозволяє купувати квитки на будь-які поїзди «Української залізниці» за лічені секунди залишаючись в дома, в офісі, на відпочинку, тощо. Тут є вичерпна інформація про напрямки руху поїздів «Української залізниці», час відправлення/прибуття, наявність/вартість квитків.

12. Мобільний довідник

 - універсальний мобільний додаток для iPhone і Android. Ідеальний для миттєвого пошуку інформації про всі підприємства, організації та місця відпочинку Львова. Зручний пошук дозволяє за лічені секунди знайти те, що потрібно прямо зараз.
Якщо Ви шукаєте найближчий готель, ресторан, магазин, аптеку, перукарню, АЗС або банкомат, то Mobile Guide допоможе знайти найближчу локацію (за допомогою GPS), адресу, телефони, фото, відео, e-купон з актуальними акціями та прокладений маршрут в Google/Yandex/Apple мапах.
Окрім Львова, в Mobile Guide вже доступні більше 90 міст України, Росії, Казахстану!