Чому Львів?

Другого такого міста, як Львів, немає у світі – адже через центр міста проходить лінія головного Європейського вододілу, який розмежовує ріки Балтійського та Чорноморського басейнів (відповідно річок Буга та Дністра).

Історична частина Львова міститься в оточеній горами долині Полтви, яка знаходиться на стику трьох географічних зон з різними природними ознаками: Розточчя, Поділля та Побужжя. Побачити це на на власні очі можна з оглядового майданчика Високого замку, який охоплює майже все місто.

Сьогоднішній Львів - географічний, культурно-освітній, економічний центр регіону, що охоплює 20 районів, центр послуг високого рівня, що використовує давні традиції торгівлі та посередництва, що віддавна стало його призначенням - міста на перетині шляхів.

Дуже швидко Львів, заснований близько 1250 р. на горі над рікою Полтвою князем Данилом Галицьким та названий на честь його сина Лева, став важливим торговим центром на роздоріжжі - між Сходом та Заходом, Півднем та Північчю.

Вже на зламі ХIV та ХV ст. Львів був найважливішою транзитною станцією: через Львів східний товар потрапляв до країн Балтики та Нюрнберга, до Стамбула та Малої Азії з Угорщини купці привозили на продаж вино. symbio.net.ua kharkovpetanque.com.ua santay.com.ua ecobud.net.ua demo-dh.org.ua

Упродовж століть Львів був як постачальником, так і одержувачем усіх цінностей, що прибували зі Сходу, головним чином, Ближнього та Південного – з Персії, Вірменії, Туреччини, Греції та італійських колоній. Через Львів у різних напрямках йшли транспорти прянощів, воску, вина, хутра, шовка, сукна.  Товари, складені на цей час у Львові, могли купувати тільки львівські купці та громадяни, а місто отримувало свій прибуток у вигляді коштів податку та проживання купців. Саме в часи найбільшого економічного піднесення у Львові були споруджені найвизначніші з його пам'яток.