Пиво та смаколики

Львівське пиво - то є кляса

Якщо ви попросите львів’янина познайомити вас з місцевим пивом і кухнею, він не буде мучити вас розповідями про те, що пиво у Львові почали варити ще 1425 року; що місцева пивоварня, збудована 1715 року і яка функціонує до сьогодні, є давнішою за знаменитий «Guinness»; що в часи, коли Львів опинився у складі СРСР, для кремлівських вождів у Москві відправляли спеціальні авіарейси з ящиками львівського пива. Львів’яни не надто перевантажують своїх гостей цими славними в історії фактами.
Однак, їм таки дуже залежить, аби у вас залишилось добре враження. А тому при першому ж знайомстві львів’янин запровадить Вас до однієї з численних кнайп і успішно переконає Вас надавати перевагу виключно місцевим великим та маленьким пивоварням, які варять живе пиво без консервантів. До пива нагодує Вас
стравами львівської кухні – цього чудернацького міксу традиційних страв українців, поляків, євреїв, австрійців, вірменів та інших народів. Убагатьох ресторанах варять своє власне пиво.
А потім перезнайомить вас з усіма завсідниками львівських кнайп, які матимуть безліч цікавих розповідей для вас.
Дублін, Мюнхен та Прага повинні потіснитися.Адже до цього списку пивних столиць світу безумовно потрібно додати ще й Львів.