Спорт та відпочинок

Карпати - незайманий світ

1,5 години автомобілем і ви в українських Карпатах, які цікаві для мандрівників у будь-яку пору року. Мінімум цивілізації, максимум задоволення та відпочинку і тілом, і душею. Карпати – це не лише незаймані гори, але й самобутня культура гірських мешканців. Місцеві традиції, фольклор, святкування, народний одяг не змінюються століттями, а про карпатську гостинність розкаже вам кожен, хто тут побував.
Влітку – це піші, кінні і велосипедні прогулянки горами, сплави по річках, польоти на літальних апаратах різних конструкцій. Взимку – гірськолижні курорти Славськ, Тисовець, Плай та інші пропонують повний спектр послуг для шанувальників зимових видів спорту.
Український уряд уже задекларував, що готуватиме кандидатуру Львова на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року, відтак спортивна інфраструктура лише покращуватиметься.
По дорозі зі Львова до гір можна відвідати невеличкі міста та села Львівської області, які, як і Львів, багаті на історичні пам’ятки. Або ж завітати до популярних водних курортів Трускавця, Східниці та ін., попити оздоровлювальної водички та прийняти релаксаційні процедури.