Львівщина

Львівська область – надзвичайно цікавий регіон України. Регіон охоплює велику територію на який є , і пасма Карпатських гір, і озера Розточчя, і мальовничі пагорби Гологір та Опілля. Не перевершена краса природи на Львівщині поєднується з багатьма пам'ятками архітектури, що залишила довга і цікава історія Львівської області.

Вже не одне сторіччя, Львівщина приваблює до себе мандрівників та дослідників. Тут є можливість полікуватися мінеральними водами, помилуватися середньовічними містами і замками, чи насолодитися адреналіном катаючись на лижах, або підкорити гірську річку на катамарані.

Багато хто відвідавши Львівщину в перше, закохується в неї настільки – що не може не повернутися.

Маршрути Львівщиною

Пам'ятками мальовничого Оппіля

Цей маршрут, знайомить подорожуючих з найдавнішими традиціями будівництва та віруваннями наших предків. Порівняння кам’яних печер, дерев’яних храмів та палаців європейських дворян, нагадують про плинність часу, а краса природи Опілля, зачаровує.

Золота підкова Львівщини

Маршрут пропонує подорож в світ середньовіччя, епоху замків та храмів. Вони й досі зачаровують своєю величчю, захоплюють багатою історією та вражають неповторною красою.

До кам'яних велетнів Карпат

Маршрут, на якому поєднуються враження від краси та величі карпатської природи, з подивом майстерності давніх жителів цих місць. Чисте повітря, прозорість гірських потоків та краса природи – це найкращій спосіб відпочити від міської метушні.