Показати всі маркери
Мене цікавлять

Золота підкова Львівщини

Маршрут пропонує подорож в світ середньовіччя, епоху замків та храмів. Вони й досі зачаровують своєю величчю, захоплюють багатою історією та вражають неповторною красою.

Об'єкти:
Замок в Старому Селі, Свіржский замок, Унівська лавра, Золочівський замок, Пліснеський монастир, Підгорецький замок, Олеський замок.

Неподалік Львова у Старому Селі збереглися стіни величного замку. Багато хто штурмував цю твердиню, була вона і винокурнею, і пивоварнею, і навіть складами, але й досі стоїть і зачаровує мандрівників своєю красою та могутністю.

Під’їжджаючи до села Свірж, помічаєш замок, що стоїть на пагорбі над озером. Оточений парком, з якого відкриваються чудові краєвиди, його по праву можна називати найромантичнішим замком Львівщини.

Серед лісистих пагорбів Гологір, поблизу села Міжгіря, заховався оборонний монастир з середини XVстоліття – Унівська лавра. Славиться він своїм чудодійним джерелом та чудотворною іконою Богоматері. Щорічно, тисячі паломників відвідають цю святиню.

Золочівський замок є однією з перлин оборонної архітектури Львівщини. Збережений та відреставрований, він вражає відвідувачів вишуканістю королівських палат, екзотикою сходу в Китайському палаці, а також мальовничими краєвидами, що відкриваються з його бастіонів.

Неподалік села Підгірці, збереглися рештки давньослов'янського городища Пліснесько та Пліснеський монастир. Одна з найкраще збережених пам'яток давньоруських фортифікаційних споруд славиться своєю аурою неймовірного спокою та чудодійним джерелом.

У селі Підгірці своєю величчю та красою вражає Підгорецький замок, який є одним із найкращих взірців палацової архітектури України XVIIстоліття. Довкола замку простягається парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення.

Одним із найвідоміших замків Львівщини є Олеський замок. Після значної реставрації замок став філією Львівської картинної галереї та вмістив велику кількість зразків європейського мистецтва. Оточує цю твердиню мальовничий парк. 

Транспорт:
Власним автотранспортом один день (10-12 годин).
Громадським транспортом:

  • Свірж – маршрутки Львів-Перемишляни (через Свірж),
  • Унів – маршрутки Львів-Перемишляни (через Унів),
  • Золочів – маршрутки Львів-Золочів,
  • Олесько – маршрутки Львів-Броди. 

Електропоїздом Львів-Тернопіль.

Завантаження ...
Закрити