Показати всі маркери
Мене цікавлять

До кам'яних велетнів Карпат

Маршрут, на якому поєднуються враження від краси та величі карпатської природи, з подивом майстерності давніх жителів цих місць. Чисте повітря, прозорість гірських потоків та краса природи – це найкращій спосіб відпочити від міської метушні.

Об'єкти:
Печерний монастир Розгірче, скелі Довбуша, водоспад Кам’янка, скелі на яких знаходилась фортеця Тустань, музей фортеці Тустань. 

Біля підніжжя Карпат у селі Розгірче знаходиться печерний монастир, який походить ще з язичницьких часів. Кам’яна скеля у якій зроблено печерний храм. Місцеві жителі дуже шанують це місце і оповідають що воно володіє надзвичайною енергетикою. Знаходиться ця скеля в 3 км від траси Київ -Чоп. По дорозі до нього є мінеральне джерело.

На відстані 4 км. від села Труханів на невеличкому гірському хребті по якому проходить кордон Львівської та Івано-Франківської областей, розташований величезний скельний комплекс що має назву "Скелі Довбуша". Ці кам’яні велетні  вражають своєю красою та мальовничими панорамами, що відкриваються з їх вершин. Поблизу скель в подорожуючих є можливість скуштувати національну кухню та покататися на конях.

Не доїжджаючи міста Сколе в 5 км. від траси Київ-Чоп знаходиться водоспад Кам'янка. Це один з водоспадів, які можна зустріти у вузький ущелині дорогою до села Кам'янка та є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Неподалік водоспаду знаходиться озеро Журавлине, з великою кількістю сірководневих сполук, саме тому воно має назву "Мертве озеро". Біля водоспаду можна скуштувати національні страви та придбати сувеніри.

В селі Урич розташований комплекс скель, на яких знаходилась давньоруська дерев'яна фортеця Тустань. З висоти колишнього фортечного комплексу відкривається мальовничий вид на Сколівські Бескиди. В центрі села знаходиться музей фортеці Тустань, в якому можна ознайомитися з археологічними знахідками та історією досліджень скельного комплексу.

Транспорт:
Власним автомобільним транспортом один день(10-12 годин).
Громадським транспортом:

  • Розгірче - маршрутка Львів-Сколе,
  • Скелі Довбуша маршрутка Львів-Труханів,
  • Водоспад Кам'янка маршрутка Львів-Сколе
  • Урич маршрутка Стрий-Урич. 

Електропоїзд Львів-Мукачево.

Завантаження ...
Закрити