Дорогі  учасники!!!
     Ми раді вітати Вас у нашому місті!!! Сподіваємося, що Ви вже занурились в атмосферу міста та готові до пригод. Для того, щоб зробити Ваше перебування в місті цікавішим та незабутнім, ми приготували для Вас квест, темою якого є «Львівські батярики».
    Львів відомий своїми батярськими традиціями, піснями та розвагами. Львівські батяри – надзвичайно цікава унікальна субкультура, яка присутня виключно на теренах Західної України, у Галичині, її столиці та культурному центрі – місті Лева. Львівські батяри з’явились ще у ХІХ столітті та одразу стали яскравими представниками місцевого самобутнього галицького колориту та одною з візитівок Львова.
На згадку про батярську культуру один із пивних брендів подарував Львову п’ять батяриків, і вашим завданням буде віднайти їх. На все у вас 1,5 години. Місце початку та завершення квесту – Центр туристичної інформації на пл. Ринок, 1. Квест буде вважатися пройденим, а учасники претендуватимуть на перемогу лише в тому випадку, якщо:
a)    Після завершення квесту Ви повертаєтесь у повному складі команди
b)    Ви виконуєте всі завдання квесту, надавши нам докази цього (фото усіх батяриків, а також супровідні завдання)
c)    Ви вкладаєтесь у відведений Вам час
d)    Ви повертаєтесь у гарному настрої та з посмішкою на обличчі

Попередня реєстрація - (032) 297 60 79

Завдання № 1
За фотографією відгадайте, що це за місце. Знайшовши його, сфотографуйте одного з батяриків та дізнайтесь, як його звати. Знайдіть панянку «Матрону», вона дасть Вам наступну підказку.

Завдання № 2
Вашим наступним завданням буде віднайти цей храм. У ньому Ви знайдете велику кількість ангелів, адже не дарма його називають «храмом ангелів».
Завдання: знайти та сфотографувати ангела , який грає на сурмі.
Виконавши це завдання, знайдіть дерев’яну сповідальницю, де захований наступний конверт.
    
Завдання № 3

А тепер трішки про кохання. Не щастить у коханні – вирушайте до батярика-купідона. Молодята можуть замовляти у нього щасливе сімейне життя, а самотні – знайти кохану людину. У давнину красень-батяр прийшов до «віденки» на пиво і закохався з першого погляду в кельнерку (Кельнер – служник у ресторані, пивній або в готелі в Німеччині та деяких інших західноєвропейських країнах.). Не знав, як познайомитися. Сів за столик і звернув увагу на свої старі обдерті мешти (Мешти – аналог слова черевики, яке поширене на теренах Галичини). Не годилося кавалеру підходити до кельнерки в старих непрезентабельних мештах. Пішов у сусідній магазин купити нові. Повернувшись за столик, згадав, що усі гроші витратив на взуття. Коли кельнерка підійшла за замовленням, залицяльник зірвався з крісла, почав ритмічно танцювати, вистукуючи каблуками нових мештів, заспівав батярську пісню. Офіціантці припав до душі батярик, у них з’явились стосунки. Прожили вони довго і щасливо, виховали дітей, онуків.
Завдання: зайдіть цього батярика, сфотографуйте його та отримайте у кельнерки наступне завдання.

Завдання № 4


Знайти наступну підказку вам допоможе Тарас Шевченко та «Сидяча Статуя Свободи». У конверті є дві фотокартки, які полегшать Вам пошуки.

 
Завдання № 5Шукайте вулицю Вірменську, яка названа не просто так. Є там місце, де один за всіх ш всі за одного стояли. З тих часів практично нічого не змінилось, адже під келих живого пива ніщо так добре не смакує, як чесні стейки з правильної печі. Ваше завдання: знайти та сфотографувати батярика-фінансиста, він Вам і дасть наступне завдання. Підказка: банк «Гора Блаженств»
 
Завдання № 6


Розгадавши цей ребус, ви зрозумієте, де шукати наступного батярика.
Підказка: він його бачить!!!!

Завдання №7
Ідіть на площу Ринок. У одному з бічних двориків Ви натрапите на ось це зображення. Сфотографуйте його повну версію та знайдіть наступний конверт із завданням.

Завдання № 8

Батярик-Митець допомагає творчим людям – композиторам, музикантам, художникам, акторам, письменникам... У давнину батяр Амадей любив музику і мистецтво, його часто запрошували на забави. За це йому платили пивом. Таку подяку приймав охоче: після хмільного напою у нього додавалося натхнення.
Одного разу батяр врятував концерт з нагоди візиту до Львова цісаря Франца Йозефа I. Під час концерту один із музикантів знепритомнів, а батярик взяв у руки музичні інструменти і заграв замість нього. Відтоді Амадея вважають покровителем творчих людей. Якщо зненацька підкралася творча криза, мерщій до Амадея за натхненням!
Підказка: шукайте його на площі Катедральній. Відповідь захована у легенді.

Останній конверт

Вітаємо Вас із завершенням квесту. Зараз біжіть на пл. Ринок, 1. Сподіваємось ви сфотографували всіх батяриків та виконали інші завдання.