Що таке QR-код?

QR-код —-це двовимірний штрих-код, який несе в собі інформацію, яку може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню абонент може моментально занести в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити по веб-лінкам, відправляти смс-повідомлення та ін. За допомогою QR-кодів навіть організовують конкурси та рольові ігри. Технологія QR-кодів була розроблена в Японії, згодом мобільні мітки поширились в Європі та США.

Яким чином зчитуються QR-коди?

За допомогою мобільного телефону з камерою та встановленою в неї програми зі зчитування QR-кодів турист може легко отримати інформацію про туристичний об’єкт.

Як використовувати QR-код?

  1. Візьміть мобільний телефон з камерою,
  2. Запустіть програму для сканування коду,
  3. Наведіть об'єктив камери на код,
  4. Отримайте інформацію!

Які є програми для зчитування QR-кодів?

■  I-NIGMA ()

■  Kaywa Reader  ()

■  QuickMark ()

■  iMatrix ()

■  NeoReader ()

Всі ці програми є безкоштовними та вільними для завантаження в Інтернет

Чи потрібно туристу з’єднання з інтернетом для зчитування коду?

З’єднання з інтернетом потрібно тільки у тому випадку, якщо в мітці закодовано посилання на сайт. Але якщо мітка містить текстову інформацію, то текст буде безпосередньо відображатись на екрані мобільного телефону

Навіщо впровадження QR-кодів у Львові?

Це дасть змогу індивідуальному туристу без додаткових зусиль зорієнтуватись у місті, отримати базову інформацію про туристичні об’єкти та послуги Львова.


Джерело та детальніша інформація на  - офіційний туристичний сайт Львова.